XII täiskasvanud õppija nädal (TÕN)

 

TÕN on täiskasvanuharidust populariseeriv ja õppimis-võimalusi tutvustav üritus, mis toimus 2009. aastal juba kaheteistkümnendat korda.

Kokkuvõte XII TÕN-ist leaid SIIT

TÕNi avaüritus toimus 2. oktoobril Põltsamaal, loe täpsemalt SIIT

Avaürituse kulminatsiooniks on tunnustamine. Selle aasta tunnustatutest saad lugeda SIIT

Sel aastal korraldati maakondades TÕN-i raames pea 600 üritust: ümarlauad, lahtiste uste päevad, käsitöötoad, loengud, teemaõhtud, seminarid, kursused, viktoriinid, testimised, messid jm, millest võttis osa ligikaudu 13 000 inimest.

Grundtvigi päev toimus Tartus 05. oktoobril, loe edasi SIIT

TÕNi tegemistest ülikoolides saad lugeda SIIT

 

Trammiliinil number 4 sõitis 2.-16. oktoobrini õpitramm, milles jagati teavet täiskasvanuhariduse kohta ning kus sai osa võtta õpitegevustest alustades ristsõnade lahendamise ja haikude kirjutamisega ning lõpetades joonistamise ja õpiloosiga. Tegevusi viisid Mari-Liis Peetsi juhtimisel ellu Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumi õpilased.

 

Loe lähemaalt SIIT

Sel aastal oli õpibuss bussijuht Kalev Kuke kindlal juhtimisel ratastel 24 päeva ja see peatus 13 maakonna 62 paigas. Bussis jagati teavet õppimisvõimaluste kohta rohkem kui 1220 inimesele. Õpibussi peatuspaikades korraldati loenguid ja õpitube.

Õpibussi blogist aadressil http://opibuss.blogspot.com saab bussijuht Kalevi ja õpibussi projektijuhi Kristel Klammeri postituste vahendusel aimu teekonnast ning külastajate ja korraldajate meeleoludest.

Täiskasvanud õppija nädala üleriigilised üritused lõpetas 9. oktoobril täiskasvanuhariduse foorum, kus arutlesid teemal „Täiskasvanuharidus ja meedia”, loe edasi SIIT