1 |
Alustame Algusest MTÜ |
|
|
Marianne Rosenfeld |
2 |
Eesti Keelepööre MTÜ |
|
|
Arno Kaseniit |
3 |
Eesti Korteriühistute Liit |
|
|
Angelika Naris |
4 |
Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia |
|
|
Elise Jagomägi |
5 |
Eesti NLP Instituut |
|
|
Ave Eero |
6 |
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus |
|
|
Olga Grigorjeva |
7 |
Iluteeninduse koolitus OÜ |
|
|
Aimar Karu |
8 |
Innowise OÜ |
|
|
Sigrid Aruväli |
9 |
Integratsiooni Sihtasutus |
|
|
Ave Landrat |
10 |
Kameliakeskus MTÜ |
|
|
Anneli Kööba-Orlov |
11 |
Kersti Võlu koolituskeskus OÜ |
|
|
Kersti Võlu |
12 |
Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Ly Kallas |
13 |
Kvaliteetkoolitus OÜ |
|
|
Mehis Jaagura |
14 |
Leoski Tööõigusabi OÜ |
|
|
Tiina Leosk |
15 |
L.P. Konsultatsioonid OÜ |
|
|
Ants Kuningas |
16 |
Multilingua Keelekeskus OÜ |
|
|
Malle Nei |
17 |
Pärnumaa Kutsehariduskeskus |
|
|
Sirje Pauskar |
18 |
Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Anneli Entson |
19 |
Eesti Rahvakultuuri Keskus |
|
|
Urve Gromov |
20 |
Rakvere Ametikool |
|
|
Kuno Rooba |
21 |
Reeder Koolitus OÜ |
|
|
Ulvi Reeder |
22 |
Reiting PR OÜ |
|
|
Anneli Zirkel |
23 |
SVS-L AS |
|
|
Vassili-Väino Petrov |
24 |
Tallinna Tehnikakõrgkool |
|
|
Oksana Labanova |
25 |
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool |
|
|
Ülle Ernits |
26 |
Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Robert Ossipov |
27 |
Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Robert Ossipov |
28 |
Tallinna Tehnikaülikooli Eesti inseneripedagoogika keskus |
|
|
Tiia Rüütman |
29 |
Tallinna Ülikool |
|
|
Sirli Peda |
30 |
Tartu Rakenduslik Kolledž VOCO |
|
|
Katrin Hummal |
31 |
Tartu Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Marika Kaasik |
32 |
Tartu Ülikool: |
|
|
|
|
- Elukestva õppe keskus |
|
|
Ülle Kesli |
|
|
|
|
Anne Raam |
33 |
Tervise Arengu Instituut |
|
|
Triinu Tikas |
34 |
Täiendõppekeskus Teave |
|
|
Ene Kalmus |
35 |
Valgamaa Kutseõppekeskus |
|
|
Kärt Kuvvas-Mekk |
36 |
Vestifex OÜ |
|
|
Jelena Lohmatova |
37 |
Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium |
|
|
Mall Kõiv |
38 |
Viljandi Kutseõppekeskus |
|
|
Kadri London |
39 |
Võrumaa Kutsehariduskeskus |
|
|
Merle Vilson |
40 |
Yebisu Eesti OÜ |
|
|
Anu Vaagen |
|
|
|
|
|
|
Individuaalliikmed |
|
|
|
41 |
Ada Väät |
|
|
|
42 |
Ade Sepp |
|
|
|
43 |
Eda Anton |
|
|
|
44 |
Eduard East |
|
|
|
45 |
Ene Käpp |
|
|
|
46 |
Georgi Skorobogatov |
|
|
|
47 |
Inga Kalvist |
|
|
|
48 |
Jelizaveta Lauri |
|
|
|
49 |
Kaidi Kornak |
|
|
|
50 |
Kaire Parve |
|
|
|
51 |
Karin Kurvits |
|
|
|
52 |
Lehte Tuuling |
|
|
|
53 |
Natalia Umarova |
|
|
|
54 |
Natalja Gorneva |
|
|
|
55 |
Peeter Johannson |
|
|
|
56 |
Reet Kikkas |
|
|
|
57 |
Ron Luvistsuk |
|
|
|
58 |
Tiia Murulaid |
|
|
|
59 |
Tiina Jääger |
|
|
|
60 |
Tiina Merkuljeva |
|
|
|
61 |
Tuuli Stewart |
|
|
|
62 |
Urmas Lehtsalu |
|
|
|
63 |
Viive Einfeldt |
|
|
|
64 |
Ülle Sahk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Auliikmed |
|
|
|
65 |
Eva Launonen |
|
|
|
66 |
Talvi Märja |
|
|
|
67 |
Ülo Vooglaid |
|
|
|
|
|
|
|
|