Liikmed

 
1 Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia   Kristiina Krabi-Klanberg
2 Eesti NLP Instituut   Ave Eero
3 Ida-Tallinna Keskhaigla AS    Anne Sirge
4 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus   Irina Linde
5 Iluteeninduse koolitus OÜ   Aimar Karu
6 Innowise OÜ   Sigrid Aruväli
7 Jõgeva Täiskasvanute Keskkool   Reet Kikkas
8 Kameliakeskus MTÜ   Anneli Kööba-Orlov
9 Kersti Võlu koolituskeskus OÜ   Kersti Võlu
10 KG Koolituskeskus Osilia   Margit Düüna
11 Kuressaare Ametikool    Ade Sepp
12 Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium   Ly Kallas 
13 Kvaliteetkoolitus OÜ   Mehis Jaagura
14 Leoski Tööõigusabi OÜ   Tiina Leosk
15 L.P. Konsultatsioonid OÜ   Ants Kuningas
16 Multilingua Keelekeskus OÜ    Malle Nei
17 Pärnumaa Kutsehariduskeskus   Sirje Pauskar
18 Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium   Karin Kurvits
19 Eesti Rahvakultuuri Keskus   Urve Gromov
20 Rakvere Ametikool   Kristi Parm
21 Rapla Täiskasvanute Gümnaasium   Vello Kübar
22 Reeder Koolitus OÜ   Ulvi Reeder
23 SVS-L AS   Vassili-Väino Petrov
24 Tallinna Tehnikakõrgkool   Oksana Labanova
25 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool   Jane Saks
26 Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium    Heiki Kiidli
27 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium   Robert Ossipov
28 Tallinna Tehnikaülikooli Eesti inseneripedagoogika keskus   Tiia Rüütman
29 Tartu Kutsehariduskeskus   Katrin Hummal
30 Tartu Täiskasvanute Gümnaasium   Marika Kaasik
31 Tartu Ülikool:    
   - Elukestva õppe keskus   Ülle Kesli
 
 - Haridusteaduste instituut
  Anne Raam
32 Tervise Arengu Instituut    Liana Rumvolt
33 Täiendõppekeskus Teave   Ene Kalmus
34 Valgamaa Kutseõppekeskus   Airi Poola
35 Valga Kaugõppegümnaasium   Airi Mägi
36 Vestifex OÜ   Jelena Lohmatova
37 Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium   Mall Kõiv
38 Viljandi Kutseõppekeskus   Kadri London
39 Võrumaa Kutsehariduskeskus   Merle Vilson
       
  Individuaalliikmed    
40 Ada Väät    
41 Aili Puss    
42 Eda Anton    
43 Eduard East    
44 Ene Käpp    
45 Georgi Skorobogatov    
46 Inga Kalvist    
47 Kaire Soovik    
48 Kaire Viil    
49 Lehte Tuuling    
50 Maret Prits    
51 Marianne Rosenfeld    
52 Natalia Umarova    
53 Natalja Gorneva    
54 Peeter Johannson    
55 Roman Kuznetsov    
56 Tiia Murulaid    
57 Tiina Merkuljeva    
58 Urmas Lehtsalu    
59 Urve Tomson    
60 Viive Einfeldt    
       
  Auliikmed    
61 Eva Launonen    
62 Talvi Märja    
63 Ülo Vooglaid    
       

Kuidas saada ETKA Andras liikmeks, loe SIIT