Neljas andragoogika sümpoosion toimub 30.märtsil Pärnus

Järjekorras juba neljas andragoogika sümpoosion teemal "Täiskasvanute koolitaja - kasvamine, arenemine ja olemine" toimub 30.märtsil 2010 Pärnus Tervise Paradiisis (Side 14) algusega kell 15.00. Saabumiskohvi pakume kell 14.30 ning sümpoosioni orienteeruv lõpp on 17.30.

Seekordsel sümpoosionil arutatakse küsimusi, mis on seotud täiskasvanute koolitaja/ andragoogi identiteedi kujunemisega. Koos osalejatega otsitakse vastus küsimusele, kes me täiskasvanud koolitajatena oleme? Andragoogika sümpoosioni viib läbi Larissa Jõgi Tallinna Ülikoolist.

 

PhD Larissa Jõgi töötab Tallinna Ülikooli  kasvatusteaduste teaduskonnas andragoogika osakonna juhataja ja dotsendina. Tema tööd-tegemised on seotud ülikoolis õpetamisega ning mitmete projektidega, mille sisuks on uurimine ja millegi loomine-koostamine-katsetamine. 

Larissa Jõgi kuulub Euroopa Täiskasvanuhariduse Uurimise Liidu (www.esrea.org) juhtkomiteesse ning on Balti Täiskasvanuhariduse Uurimise Assotsiatsiooni (http://barae.vdu.lt) president.Registreerumine neljandale sümpoosionile kuni 26.märtsini 2010 SIIN