Liikmed

 
1 Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia Kristiina Krabi-Klanberg
2 Ida-Tallinna Keskhaigla AS  Anne Sirge
3 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Irina Linde
4 Innowise OÜ Sigrid Aruväli
5 Jõgeva Täiskasvanute Keskkool Reet Kikkas
6 Kersti Võlu koolituskeskus OÜ Kersti Võlu
7 KG Koolituskeskus Osilia Margit Düüna
8 Kuressaare Ametikool  Ade Sepp
9 Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium Ly Kallas 
10 Kvaliteetkoolitus OÜ Mehis Jaagura
11 Leoski Tööõigusabi OÜ Tiina Leosk
12 L.P. Konsultatsioonid OÜ Ants Kuningas
13 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool Tiia Murulaid
14 Multilingua Keelekeskus OÜ  Malle Nei
15 Oskuskoolitus OÜ Raiko Jaagura
16 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Sirje Pauskar
17 Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium Karin Kurvits
18 Rahvakultuuri Keskus Urve Gromov
19 Rakvere Ametikool Kristi Parm
20 Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium Elle Allikvee
21 Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Vello Kübar
22 Reeder Koolitus OÜ Ulvi Reeder
23 SVS-L AS Vassili-Väino Petrov
24 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Liis Johanson
25 Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium  Heiki Kiidli
26 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium Robert Ossipov
27 Tartu Kutsehariduskeskus Katrin Hummal
28 Tartu Täiskasvanute Gümnaasium Marika Kaasik
29 Tartu Ülikool:  
   - Elukestva õppe keskus Ülle Kesli
 
 - Haridusteaduste instituut
Anne Raam
   - Viljandi Kultuuriakadeemia Margit Kink
30 Tervise Arengu Instituut  Liana Rumvolt
31 Täiendõppekeskus Teave Ene Kalmus
32 Valgamaa Kutseõppekeskus Hiie Taniloo
33 Valga Kaugõppegümnaasium Airi Mägi
34 Vestifex OÜ Jelena Lohmatova
35 Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium Maie Jaago
36 Viljandi Kutseõppekeskus Kadri London
37 Võrumaa Kutsehariduskeskus Merle Vilson
38 Võru Täiskasvanute Gümnaasium  Merike Ojamaa
     
  Individuaalliikmed  
39 Ada Väät  
40 Aili Puss  
41 Anna Tammerik  
42 Eda Anton  
43 Ene Käpp  
44 Inga Kalvist  
45 Kaire Soovik  
46 Lehte Tuuling  
47 Maret Prits  
48 Natalja Gorneva  
49 Peeter Johannson  
50 Tiina Kalvik  
51 Tiina Merkuljeva  
52 Urmas Lehtsalu  
53 Urve Lõhmus  
54 Viive Einfeldt  
     
  Auliikmed  
55 Eva Launonen  
56 Talvi Märja  
57 Ülo Vooglaid  
     

Kuidas saada ETKA Andras liikmeks, loe SIIT