Liikmed

 
1 Eesti Kunstiakadeemia avatud akadeemia Kristiina Krabi-Klanberg
2 Eesti NLP Instituut Ave Eero
3 Ida-Tallinna Keskhaigla AS  Anne Sirge
4 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Irina Linde
5 Innowise OÜ Sigrid Aruväli
6 Jõgeva Täiskasvanute Keskkool Reet Kikkas
7 Kersti Võlu koolituskeskus OÜ Kersti Võlu
8 KG Koolituskeskus Osilia Margit Düüna
9 Kuressaare Ametikool  Ade Sepp
10 Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium Ly Kallas 
11 Kvaliteetkoolitus OÜ Mehis Jaagura
12 Leoski Tööõigusabi OÜ Tiina Leosk
13 L.P. Konsultatsioonid OÜ Ants Kuningas
14 Lääne-Viru Rakenduskõrgkool Tiia Murulaid
15 Multilingua Keelekeskus OÜ  Malle Nei
16 Oskuskoolitus OÜ Raiko Jaagura
17 Pärnumaa Kutsehariduskeskus Sirje Pauskar
18 Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium Karin Kurvits
19 Rahvakultuuri Keskus Urve Gromov
20 Rakvere Ametikool Kristi Parm
21 Rakvere Täiskasvanute Gümnaasium Elle Allikvee
22 Rapla Täiskasvanute Gümnaasium Vello Kübar
23 Reeder Koolitus OÜ Ulvi Reeder
24 SVS-L AS Vassili-Väino Petrov
25 Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Liis Johanson
26 Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium  Heiki Kiidli
27 Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium Robert Ossipov
28 Tallinna Tehnikaülikooli Eesti inseneripedagoogika keskus Tiia Rüütman
29 Tartu Kutsehariduskeskus Katrin Hummal
30 Tartu Täiskasvanute Gümnaasium Marika Kaasik
31 Tartu Ülikool:  
   - Elukestva õppe keskus Ülle Kesli
 
 - Haridusteaduste instituut
Anne Raam
32 Tervise Arengu Instituut  Liana Rumvolt
33 Täiendõppekeskus Teave Ene Kalmus
34 Valgamaa Kutseõppekeskus Hiie Taniloo
35 Valga Kaugõppegümnaasium Airi Mägi
36 Vestifex OÜ Jelena Lohmatova
37 Viljandi Täiskasvanute Gümnaasium Mall Kõiv
38 Viljandi Kutseõppekeskus Kadri London
39 Võrumaa Kutsehariduskeskus Merle Vilson
40 Võru Täiskasvanute Gümnaasium  Merike Ojamaa
     
  Individuaalliikmed  
41 Ada Väät  
42 Aili Puss  
43 Anna Tammerik  
44 Eda Anton  
45 Ene Käpp  
46 Inga Kalvist  
47 Johannes Vergi  
48 Kaire Soovik  
49 Lehte Tuuling  
50 Maret Prits  
51 Marianne Rosenfeld  
52 Natalia Umarova  
53 Natalja Gorneva  
54 Peeter Johannson  
55 Roman Kuznetsov  
56 Tiina Kalvik  
57 Tiina Merkuljeva  
58 Urmas Lehtsalu  
59 Urve Lõhmus  
60 Viive Einfeldt  
     
  Auliikmed  
61 Eva Launonen  
62 Talvi Märja  
63 Ülo Vooglaid  
     

Kuidas saada ETKA Andras liikmeks, loe SIIT