Kolmas andragoogika sümpoosion

toimub 02.detsembril 2009 Tallinnas Šoti Klubis aadressil Uus 31/33, algusega kell 15.00 ning orienteeruv lõpp 17.30. Saabumiskohv alates 14.30.
Sümpoosioni teemal Koolitaja valikud turul, grupis ja iseendas” juhib sel korral TÜ religioonipsühholoogia professor Tõnu Lehtsaar.

Sümpoosion toimub Euroopa Sotsiaalfondi programmi “Täiskasvanuhariduse populariseerimine“  raames ning on osalejatele tasuta.

Palun registreeruge sümpoosionile kuni 25.novembrini 2009 SIIN

Tõnu Lehtsaar on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli psühholoogia eriala ning pälvis 1990. aastal samas ülikoolis pedagoogikakandidaadi kraadi. Hiljem on Tõnu Lehtsaar täiendanud ennast Ameerika Ühendriikides,  Tartu Kõrgemas Usuteaduslikus Seminaris ning Amsterdami Ülikoolis, kus ta kaitses filosoofia-doktori kraadi religioonipsühholoogia alal. Alates 2008. aastast on ta Tartu Ülikooli religioonipsühholoogia professor. 
Tõnu Lehtsaar on tegelenud paarkümmend aastat suhtlemiskoolituste läbiviimisega. Ta on avaldanud üle 40 teadusliku publikatsiooni ning aastal 2008 ilmus tema sulest raamat Suhtlemiskonflikti psühholoogia.