Kevadkampaania "Õige aeg on õppida!" stardib 16.mail

16.05 - 04.06 toimuvad piirkondlikud kevadkampaaniad Õige aeg on õppida! Tallinnas ja Narvas. Kampaaniad on kakskeelsed. Tallinnas viiakse kampaania läbi Põhja-Tallinnas ja Lasnamäel.

Koostöös kutseõppeasutuste ja täiskasvanute gümnaasiumitega tutvustatakse täiskasvanutele õpivõimalusi. Kaasatud on Tallinna ja Narva  Töötukassa ja SA Innove Rajaleidja keskuste karjäärinõustajad, kes annavad inimestele karjäärialast nõu.

Samal ajal toimub vabariiklik raamatukogude teavituskampaania Õige aeg on õppida!, kus antakse  täiskasvanutele teavet erinevate õpivõimaluste kohta. Kaasatud on kõik maakonnad ja osaleb 485 raamatukogu. 

Kõik huvilised on oodatud täiskasvanute õppimisalast teavet saama järgmistel sündmustel:

1.juuni - Lastekaitse päev, Tallinna Lennusadam

3.juuni - Narva Linna päevad, Narva linnus

4.juuni - Narva Linna päevad, Joaoru promenaad

27.august - Lasnamäe päev, Tallinna Lauluväljak

Koostööpartnerid: Tallinna Kopli Ametikool, Tallinna Ehituskool, Tallinna Teeninduskool, Tallinna Tööstushariduskeskus, Lasnamäe Mehaanikakool, Tallinna Vanalinna Täiskasvanute Gümnaasium, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium, Eesti Töötukassa, SA Innove Rajaleidja keskused,  Eesti Meremuuseum, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Narva Täiskasvanute Keskkool, OÜ Vestifex, TÜ Narva Kolledž, Narva Keskraamatukogu, Põhja-Tallinna Linnaosavalitsus, Lasnamäe Linnaosavalitsus, Narva linnavalitsus