Täiskasvanuhariduse saadikute roll ja ülesanded

 

  Kodukandi täiskasvanuhariduse saadik:


  • edastab täiskasvanuhariduse alast info kogukondadele, külavanematele ja külaseltsidele; 
  • on täiskasvanuhariduse valdkonna eestkõneleja;
  • on maakondlike TÕN võrgustike liige;
  • toetab täiskasvanueas õppimist ja täiskasvanute õpetamist;
  • teeb koostöö Kodukandi maakondliku juhatusega;
  • täiskasvanuharidusega seotud tegevuste algatamine ja eestvedamine piirkonnas.

    Kodukandi täiskasvanuhariduse saadikud korraldavad koostöös Andrasega piirkondlikke seminare „Kogukonna toel õppima“. Seminaride osalejateks on külavanemad jt aktiivsed külaseltside ning kogukonna liikmed. Seminaridel käsitletakse täiskasvanuhariduse temaatikat sh. kohalike inimeste haridussüsteemi tagasipöördumise toetamist.

    Kodukandi täiskasvanuhariduse saadikud maakondades

    1

    Tiina Heidemann

    Pärnumaa

    tiinaheidemann@gmail.com

    2

    Pille Tutt

    Jõgeva

    Pille.Tutt@jogeva.maavalitsus.ee

    3

    Ene Kaas

    Valga

    enekaas@gmail.com

    4

    Ivi Sark

    Raplamaa

    ivi.sark@gmail.com

    5

    Jaanika Iljas

    Tartumaa

    jaanikailjas@gmail.com

    6

    Kristina Nurmetalu

    Harjumaa

    Vjkselts@gmail.com

    7

    Jane Üksik

    Hiiumaa

    janeyksik@gmail.com

    8

    Jaanika Toome

    Viljandi

    jaanika.toome@gmail.com

    9

    Reet Viira

    Saare maakond

    Saarekodukant@gmail.com

    10

    Heidi Antons

    Järvamaa

    heidi.antons@gmail.com

    11

    Sirle Maripuu

    Võrumaa

    sirmar35@gmail.com

    12

    Heli Henn

    Põlvamaa

    helihenn@gmail.ee

    13

    Ly Niinelaid

    Lääne-Virumaa

    lyniinelaid2@gmail.com

    14

    Aile Nõupuu

    Läänemaa

    aile.noupuu@hkhk.edu.ee

    15

     

    Ida- Virumaa

     

     

    Tegevused toimuvad ESF projekti  „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames.

     

    Anneli Peetso
    ETKA Andras
    Projekti koordinaator
    53 428 565
    anneli@andras.ee